Privaatsustingimused

Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate kogutavast teabest, kuidas me infot kasutame või avalikustame, kaua me seda säilitame ning Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.


Milliseid isikuandmeid me kogume ja mis eesmärgil me neid kasutame?

Me kogume Teie poolt sisestatud personaalseid andmeid (nimi, e-maili aadress ja telefoni nr) mille sisestate päringuvormi, et saada hinnapakkumisi või infot meie pakutavate teenuste kohta.

Teie poolt sisestatud ning meile edastatud isikuandmeid kasutame ainult teiega kontakteerumiseks ning Teile pakkumiste või info edastamiseks. Me ei müü ega rendi teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele.


Andmete säilitamine ja turvalisus

Teie isikuandmeid säilitatakse ainult seni, kuni see on vajalik käesolevas privaatsuspoliitikas toodud eesmärkide täitmiseks. Pärast seda isikuandmed kõrvaldatakse, välja arvatud siis, kui nende säilitamine on nõutav seaduse või kummagi poole õiguste või kohustustega.

Rakendame kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks.


Millised on õigused enda andmetele

Kasutaja võib taotleda kõigi enda kohta käivate andmete muutmist või kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida oleme kohustatud säilitama seaduste või turvalisuse vajadustest lähtuvalt. Andmete muutmiseks või kustutamiseks võtke meiega ühendust e-maili aadressil info@geoport.ee

Mis on “küpsised”?

Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsised ei loe kasutaja arvutist informatsiooni ega saada seda ka internetiavarustesse.

Küpsiste eesmärgiks on pakkuda kasutajatele isikupärasemat ja mugavamat veebilehe kasutamis ning võimaldavad veebilehel meelde jätta teatavaid kasutaja eelistusi. Enamasti kasutatakse küpsiseid ka statistiliste andmete kogumiseks, jälgides kasutajate eelistusi veebilehtede külastamisel. Kasutajal on õigus otsustada kas küpsised lubada või mitte.


Lisatud sisu muudelt veebisaitidelt

Selle veebisaidi artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (nt. Google kaart videod, pildid, artiklid jne). Need käituvad samamoodi nagu nende algse päritolulehe külastamisel.

Küpsistest loobumine

Kõik tänapäevased veebilehitsejad võimaldavad küpsiste seadistusi muuta või nende kasutamine lõpetada.