Hoonete mõõdistamine

Kas kahtlete, kui täpne on teie kodu või üüripinna pindala? Vajate täpseid mõõtmisi, et planeerida renoveerimist või müüki? Või hoopis on teil tarvis hoone jooniseid kasutusloa taotlemisel või ehitisregistris andmete muutmiseks?
Maja, korteri või üksikute ruumide pindala mõõtmine, jooniste koostamine ja kõikvõimalikud mõõdistamised on meie igapäevane töö.

Korteri mõõdistus ja pindala mõõtmine

Korteri täpne pindala mõõtmine on oluline, eriti kui olete müümas või üürimas. Meie meeskond on varustatud kaasaegsete vahenditega, et pakkuda täpset ja usaldusväärset pindala mõõtmist ning jooniste koostamist.

Meil on kogenud spetsialistid, kes on valmis aitama teid hoonete mõõdistamisel. Olgu selleks siis eramu, korter, ärihoone või üksikud ruumid, saame pakkuda teile täpseid mõõtmisi ja jooniste koostamist, mis vastavad teie vajadustele. Koostame digitaalsed hoone joonised sellises mahud, mis on vajalik teie projekti jaoks

Üüripindade pindala mõõtmine

Kui olete omanik ja soovite oma üüripindade mõõtudes kindel olla, siis saame teid aidata. Teostame täpsed mõõtmised ning pindala arvestuse ja dokumenteerime tulemused vastavalt teie vajadustele.

Kui teil tekkis küsimusi või soovite hinnapakkumist, siis võtke julgelt ühendust.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
hoonete mõõdistus, jooniste digitaliseerimine, pindala mõõtmine

Pindade arvestamise alused

Ehitise tehniliste andmete loetelu ja arvestamise alused, sealhulgas ehitisealuse pinna, ehitise kõrguse ja sügavuse arvestamise alused on toodud MTM määruses ja sellega saab tutvuda SIIN