Ehitusjärgne mõõdistus – ehitusjärgne teostusjoonis hoonetele ja rajatistele

Ehitusjärgne mõõdistus – Ehitusjärgne kontrollmõõdistus – Ehitusjärgne teostusjoonis


Ehitusjärgne mõõdistus – vahel nimetaud ka ehitusjärgne kontrollmõõdistus, ehitusjärgne teostusjoonis või ehitusjärgne topo-geodeetiline plaan on vajalik hoone või rajatise kasutusloa taotlemisel. Nimetused võivad olla erinevad, aga lõpptulemuseks on siiski ehitusjärgne teostusjoonis.

Ehitusjärgne teostusjoonis

Teostusjoonis peab kajastama kõiki ehitamise käigus tehtud muudatusi, teostusmõõdistatud maa-aluseid tehnovõrke ning ehituseelset säilinud maapealset situatsiooni ja maa-aluseid tehnovõrke.
Elamu ehitusjärgsel teostusjoonisel on muuhulgas kajastatud hoonete ning asjakohasel juhul ka rajatiste koordinaadid. Üldjuhul on lisatakse veel hoone kõrgus, hoone pikkus, hoone laius, ehitusalane pind jmt. Joonis esitatakse PDF ja DWG formaadis ning koordinaadid tekstifailis.

Põhilised piirkonnad

Teostame suuremate objekti ehitusjärgset mõõdistamist üle Eesti. Väiksemate tööde puhul on meie põhiline piirkond: Tallinn, Rae vald, Kiili vald, Saku vald, Jõelähtme vald, Saue vald, Keila linn, Kuusalu vald, Anija vald, Lääne-Harju vald, Kose vald, Raasiku vald, Harku vald, Maardu linn, Kohila vald ja Haljala vald.

Topo-geodeetilisele uuringule ja teostusmõõdistamisele esitatavad nõuded

Telli ehitusjärgne kontrollmõõdistus meilt!

Omame üle 10 aasta pikkust kogemust ehitusjärgse mõõdistuse teostamisel ning läbi aastate oleme teinud sadu ehitusjärgseid mõõdistusi.
Küsige meilt pakkumist!